ARKADIUSZ PURYMSKI
 

USŁUGI

przewóz osób

PRZEWÓZ OSÓB

Przewozy autokarowe grup zorganizowanych, drużyn sportowych, 

przewozy szkolne dzieci i młodzieży

transport sanitarny

TRANSPORT SANITARNY

Przewóz osób na badania, przeszczepy, do szpitali, sanatoriów

Przewóz krwi, narządów do transplantacji

WYNAJEM KAMPERÓW

Wynajem kamperów - pojazdów służących do aktywnego lub stacjonarnego wypoczynku.

 
 

O FIRMIE

Przedsiębiorstwo ARTRANS  jest firmą z wieloletnimi tradycjami transportowymi i handlowymi. Działamy od 1998 roku i przez ten czas zdobyliśmy niemałe doświadczenie w zakresie przewozu osób.

Naszymi klientami są duże firmy logistyczne, handlowe, biura turystyczne, kluby sportowe, szkoły, szpitale, zakłady opieki zdrowotnej oraz klienci indywidualni. Usługi świadczymy na terenie całego kraju, jednak swoją ofertę szczególnie adresujemy do mieszkańców Warszawy jak również całego województwa mazowieckiego.

Zdobyte do tej pory doświadczenie pozwala nam zapewnić Państwu profesjonalne i fachowe wykonanie zleceń. Posiadamy niezbędne certyfikaty i licencje na wykonywanie krajowego i międzynarodowego transportu osób, a kierowcy z wieloletnim stażem zawsze starają się służyć swoją pomocą. 

Szczególną wagę przywiązujemy do profesjonalnej obsługi przewożonych osób. Nie wyobrażamy sobie, aby klient wyszedł z naszego pojazdu niezadowolony, wręcz dokładamy wszelkich starań aby zawsze opuszczał  nasz autokar z uśmiechem na twarzy. Staramy się ciągle podwyższać  jakość świadczonych usług, a bezpieczeństwo i szczęśliwy dojazd do celu podróży jest zawsze najważniejszy.

 

KONTAKT

ARTRANS

biuro@artrans.pl
Tel: 0 602 272 199

VW CADDY - KARETKA TYPU T

Go to link